Posted on

Saalihoki Finaal Mustvees (27.02.20)

Kui sulgpallis rääkisime, et meie võistluskohtade kaardile on lisandunud uue kohana Paikuse, siis ka noormeeste saalihoki finaalpaigaks oli esmakordselt Mustvee Valla Spordikeskuse Mustvee spordihoone. Loodame, et ka võistkondadele uus võistluspaik sobis.

Finaaliks oli ennast registreerinud 4 kooli: Tartu Kutsehariduskeskus (Aleks Deinekin, Rasmus Truuts, Jaanus Tomson, Sten-Martin Mägi, Sander Mägi, Margo Kristo Rätto, Tanel Tuul, Tanel Tammik, Karl-Erik Kruusmaa, Karl Kristjan Robi. Võistkonda juhendas Urmas Treier). Pärnumaa Kutsehariduskeskus (Tauno Kaare, Andreas Ild, Rasmus Jõesaar, Elmar Braks, Kristjan Kaldma, Keit Richard Pihlak,  Markus Laksberg, Sander Evert , Aleksandre Valgemäe.    Tallinna Ehituskool (Kristian Simson, Sander Silm, Markus Kuusik, Andre Rõhtjuk, Sander Žuravljov, Aleksandr Azartšik, Markus Siller, Henri Merigan).  Viljandi Kutseõppekeskus (Almar Kristofer Taru, Endel Luts, Andreas Ploovits, Janek Martsepp, Siim Pill, Kristjan Kändla, Jasper Tõnisson, Janar Järmut, Ainar Kiimann. Võistkonda juhendas Marko Liiva). Oma paremaid oskusi näitas seekord Tartu, kes võitis kõik kolm turniiri mängu. Nagu vahel juhtub oleks favoriit viimases mängus Pärnu vastu peaaegu libastunud, kuid seda ei juhtunud ning Tartule ka kindel esikoht ja meistrimedalid. Enda jaoks tegi elu veidi keeruliseks Viljandi viigiga Tallinna vastu, kuid lõppkokkuvõttes neile hõbemedalid. Pärnul oli viimases mängus võimalus võidu korral tartu üle, tulla pronksile. Nagu juba ütlesin, oleks see peaaaegu juhtunud, aga peaaaegu pole edukuse näitaja ja seekord tuli leppida igati korraliku 4 kohaga. Tallinn võttis seega pronksmedalid. Turniiri kasulikumaks ja parimaks valiti seekord Viljandi noormees JANAR JÄRMUT.

TULEMUSED

Täname ka Spordiklubi Mustvee ja Janek Romanovitšit, turniiri läbiviimisse eest!

Meie järgmine võistlus leiab aset juba järgmisel reedel 6 märtsil, kui Tartus Ülikooli kergejõustikuhallis on võistlemas kergejõustiklased kutsekoolidest, kõrgkoolidest ja gümnaasiumitest. Info selle võistluse registreerimise kohta meie veebis!