Postitatud

TRENNIVIDEOTE KONKURSS!!!

Keerulised ajad loovad uusi võimalusi ja tuleb pöörata enda kasuks. Et kodusõppimine ja olemine oleks ka põnev ja võimalikult stressivaba, siis kutsume ülesse kõiki osalema meie trennivideote konkursil.

 • Ühe video pikkus võiks olla max 3 minutit.
 • Videosid võib olla mitu nö seeriad.
 • Video peaks sisaldama liikumisharrastuse treeningut kodus, kus sa kasutad näiteks abivahenditena erinevaid kodus olevaid esemeid, aga ka sportimisvahendeid.
 • Miks mitte minna õue, matkarajale, koduaeda vms ja teha oma trennivideo just seal.
 • Video võiks sisaldada selgutusi harjutuste kohta jne.
 • Kui filmite video telefoniga, siis tehke seda “lapikult”.
 • Jagame parematele auhindu ja põnevamad videod paneme kokku üheks filmiks ja avaldame hiljem õppematerjalina.
 • Jagame auhindu kahe kategoorias: üldkategoorias (nö tavatreeningu videod) ja eriala kategoorias (kus harjutused ja tegevused on seotud näiteks teie õpitava eriala või töö iseloomuga seotud nö ergonoomika harjutused).
 • Põnevamaid videosid hakkame jooksvalt kohe avaldama, et sinu äge ettevõtmine läheks massidesse!
 • Pane tähele, et see pole miski grupitöö. Toimeta turvaliselt ja kaasa ainult oma lähedasi.
 • Ole loov ja ära karda et sinu video ei paku huvi – ebaõnnestujaid meie konkursil pole!

 • Saada oma video kas meilile tiit@ekksl.ee, mõne failisaatmisprogrammiga või lae ülesse veebikesddkkonda nii, et me selle ka kätte saame.
 • Videosid võib hakata saatma täna ja teha seda kuni 30 aprillini 2020.

PÜSIGE SPORTLIKUD JA TERVED!

Esimene vide0 on meil laekunud, suured tänud Tartu Kutsehariduskeskuse õpetajale Urmas Treierile

 

 

Postitatud

EKKSL tunnuslause (slogani) väljamõtlemise konkurss!

Eesti Kutsekoolispordi Liit jõuab 2020 aastal väärika tähiseni. Oleme tegutsenud juba 30 aastat. ja et olla ka ise pidevas arengus ja liikumises, siis kutsume kõiki osalema meie organisatsiooni TUNNUSLAUSE (slogani) väljamõtlemise konkursil!

Järgnevalt mõned pidepunktid ja tähtajad:

 1. Osalejad: osaleda võivad kõik, kellel on hea mõte või idee.
 2. Kuhu oma head mõtted saata ja millal: ootame Teie ideid hiljemalt 20 aprill 2020, meilile: tiit@ekksl.ee
 3. Kui palju ma võin häid mõtteid saata: häid mõtteid ja ideid pole kunagi liiga palju!
 4. Milline võiks olla minu saadetav tunnuslause: tunnuslause peab olema lühike ja meeldejääv – tunnuslause peaks olema lisatav vajadusel meie logo juurde – tunnuslause peaks kätkema endas kutseharidusega-, tervislike eluviisidega ja liikumisharrastusega seonduvat.
 5. Tunnuslause peab olema nii Eesti kui inglise keeles.
 6. Eesti Kutsekoolispordi Liit tunnustab 3-me parimat tööd eriauhindadega. Konkursi võitja saab meie poolt eriauhinna ning võimaluse olla jäädvustatud ajalukku!
 7. Konkursikomisjonil on õigus anda välja ka rohkem või vähem eriauhindu või jätta võitja sootuks välja kuulutamata!
 8. Meie logo on selline:
Postitatud

KORVPALLI I LIIGA FINAAL TARTUS (10.03.2020)

Täna 10 märtsil toimus Tartu Kutsehariduskeskuses noormeeste korvpalli 1 liiga finaalturniir.

Turniiril osales 4 võistkonda. Võõrustajad Tartu Kutsehariduskeskus(Ants Jõesaar, Ants Vaks, Albert Raudsepp, Raiko-Madis Kivistik, Risto Nõmm, Renalt Pallum, Martin Oja ja Raul Markus Kivisalu. Juhendaja Roland Olesk). Rakvere Ametikool (Magnar Martins, Ingmar Toomejõe, Janno Esto, Erik Vent, Kristjan Kroos, Nikita Komarov, Alex Aasumets ja Sven Reiu. Juhendaja Vello Akel). Tallinna Ehituskool (Agu Habakuk, David Mamporia, Sander Silm, Tanel Vilks, Markkus Sestverk, Kevin Aron Ilves, Rico Lehiste, Kauri Veskioja, Sten Strelkov. Juhendaja Ferdinad-Aivar Tõnisson). Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool (Kristjan Kert, Sven Soppe, Marcus Sähka, Janar Andrejanov, Kajar Unt, Marthin Vahtra, Ragnar Liivak, Magnus Runtal, Kris-Kevin Kerner, Rasmus Raidvere, Algys Tauts. Juhendaja Andres Viksi). Võõrustajad Tartu noormehed teistele suurt valikuvõimalusi seekord ei jätnud ning võistsid veenvalt kõiki vastaseid. Teisele kohale platseerus Rakvere Ametikooli võistkond, kes esikohta otsustavas mängus alustas mängu esimest poolt igati sisukalt ja püsis Tartu vastu “mängus”. teisel poolajal paraku Rakvere mäng lagunes ja lõppkokkuvõttes hõbemedalid. Tinglikus kolmanda koha mängus Oli Tallinna Ehituskool kogu aeg sammukese ees Olustverest, kes tegi väga sisuka turniiri ja oleks peaaegu sepistanud üllatuse mängus Rakvere vastu. Olustvere kes algselt oli registreeritud II liiga turniirile ostsustas mängida tugevamas seltkonnas ja loodetavasti ei kahetsenud, sest häbeneda polnud ju midagi ning kahe liiga kokkuvõttes igati väärikas 4 koht. Turniiri väärtuslikumaks mängijaks valiti RISTO NÕMM Tartu võistkonnast.

TULEMUSED

Täname Tartu Kutsehariduskeskust korraldamast ja kohtunikke. Ning loomulikult võistkondi ja juhendajaid.

Postitatud

Kergejõustik Tartus 06.03.2020

Nagu paaril viimasel aastal tavaks on saanud, kogunevad kergejõustikuhuvilised kevadisele sisekergejõustikule Tartusse. Nii ka sellel aastal. Esmakordselt osalesid ja selgitati välja parimad õppursportlased kutsekoolide arvestuses, kõrgkoolide arvestuses ja gümnaasiumite arvestuses. Igal alal sai ala üldvõitja medali ja ka tiitli “Parim õppursportlane”, lisaks oma õppeliigi auhinnale. Kindlasti tuleb võistlust pidada kordaläinuks, kui püstitatakse Eesti rahvusrekord. Sellega sai hakkama Erik Haamer teivashüppes, tulemusega 5.42. Tulemus mis on Eesti U20 vanuseklassi rekord ning Eesti kõigi aegade edetabelis paigutub see 3 kohale! Võistluse peakorraldaja oli Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi. Suured tänud peakohtunik Harri Lembergile ja loomulikult kõikidele särasilmsetele osalejatele meie koolidest.

TULEMUSED_KUTSEKOOLID