Registreerumine liikmetele

Siin saab registreeruda erinevatele üritustele, avaldada oma seisukohta jne, kui selleks õige aeg tuleb.

Registreerimisel palun tähele panna järgmisi asju:
  1. Kui te registreerite osalejaid üksikaladele: lauatennis, sulgpall, sisekergejõustik, laskmine, siis palun võistkonna (kooli) nime taha sulgudesse märkida ka eeldatav osalejate arv (näit: Lauatennis NM ÜM (5) jne) Enamikule üksikaladele toimub ka võistlusele vahetult eelnev nimeline ülesandmine, kuid eeldatav osalejate arv aitab paremini võistlust planeerida.
  2. Registreerides võistkondi liigadesse palun kaaluda ikka sportlikust printsiibist lähtuvalt, kus Teie kooli võistkond mängida võiks. Vaadake üle ka punkt meie Üldjuhendis, mis määratleb ära tingimused II liigas osalemiseks.
  3. Karikavõitlustel pallimängudes mängitakse ühes liigas.
  4. Palun andke teada ka meilile tiit@ekksl.ee, kes oleksid valmis läbi viima mõnda võistlust.
  5. Palun mõelge hästi järgi kui registreerite võistkondasid. Vahetult enne võistlust toimuvad äraütlemised tekitavad tarbetut segadust. Asju ikka juhtub, aga vahel juhtub ka asju mida oleks võimalik ära hoida.
  6. Kui kellelgi on mõtteid et võiks lisada mõne ala nö näidisalana (discgolf, pentanque, piljard jne), siis andke julgelt teada ja osalejate olemasolul viime asja ellu.
  7. LÜHENDID: NM (noormehed), N (neiud), MT (meestöötajad), NT (naistöötajad), ÜM (üksikmäng), SP (segapaarismäng), PM (paarismäng)
  8. Registreerimine meistrivõistlustele 2021 on avatud alates 21 jaanuar 2021 – 06 veebruar 2021 (24:00).
  9.  Palun tutvu kindlasti ka meie selle aasta Üldjuhendiga – äkki on miski muutunud või lisandunud miskit huvitavat 🙂 – Yldjuhend2021

Meistrivõistlustele 2021 registreerunud koolid