Registreerumine liikmetele

Siin saab registreeruda erinevatele üritustele, avaldada oma seisukohta jne, kui selleks õige aeg tuleb.

Registreerimisel palun tähele panna järgmisi asju:
 1. Kui te registreerite osalejaid üksikaladele: lauatennis, sulgpall, sisekergejõustik, laskmine, siis palun võistkonna (kooli) nime taha sulgudesse märkida ka eeldatav osalejate arv (näit: Lauatennis NM ÜM (5) jne) Enamikule üksikaladele toimub ka võistlusele vahetult eelnev nimeline ülesandmine, kuid eeldatav osalejate arv aitab paremini võistlust planeerida.
 2. Registreerides võistkondi liigadesse palun kaaluda ikka sportlikust printsiibist lähtuvalt, kus Teie kooli võistkond mängida võiks.
 3. Karikavõitlustel pallimängudes mängitakse ühes liigas.
 4. Palun andke teada ka meilile tiit@ekksl.ee, kes oleksid valmis läbi viima mõnda võistlust.
 5. Palun mõelge hästi järgi kui registreerite võistkondasid. Vahetult enne võistlust toimuvad äraütlemised tekitavad tarbetut segadust. Asju ikka juhtub, aga vahel juhtub ka asju mida oleks võimalik ära hoida.
 6. Kui kellelgi on mõtteid et võiks lisada mõne ala nö näidisalana (discgolf, pentanque, piljard jne), siis andke julgelt teada ja osalejate olemasolul viime asja ellu.
 7. Alates 2021 karikavõistlustest ei kehti enam EKKSL Üldjuhend, vaid teeme iga ala jaoks eraldi juhendi – mida palume siis ka lahkelt lugeda!!!
 8. LÜHENDID: NM (noormehed), N (neiud), MT (meestöötajad), NT (naistöötajad), ÜM (üksikmäng), SP (segapaarismäng), PM (paarismäng)
 9. Registreerimine karikavõistlustele 2021 on avatud alates 07 september 2021 – 22 september 2021 (24:00).
 10. Seoses COVID-19 levikuga on Vabariigi valitsus kehtestanud piirangud siseruumides võistluste läbiviimiseks. Lähtume nendest ka meie ning rakendame nakkusohtuse kontrolli meetmeid. Selleks et osaleda (ka õpetajad ja treenerid) meie sisevõistlustel peab olema täidetud üks alljärgnevatest tingimustest (kuni vabariigi valitsuse korralduse 305/26.08.2021, kas lõppemiseni või muutmiseni):  Olema olemas vaktsineerimistõend, mis tõestab täielikku vaktsineeritust (kas trükituna või elektroonsel kujul, koos isikut tõendava dokumendiga); Negatiivne COVID-19 test, mis ei ole vanem kui 72 tundi; Negatiivne antigeeni test, mis ei ole vanem kui 48 tundi; Covid-19 läbipõdemise tõend, mis ei ole vanem kui 180 päeva. KUI “PABERID” POLE KORRAS VÕISTLEMA EI LUBATA!!!
 11. Seniks kuni kõikide alade juhendid pole eraldi veebis, meie 2021 Üldjuhend: Yldjuhend2021