Registreerumine liikmetele

Siin saab registreeruda erinevatele üritustele, avaldada oma seisukohta jne, kui selleks õige aeg tuleb. Registreeruda saavad ja registreerimise moodul on nähtav ainult sisse loginud liikmeskoolide esindajatele!
Registreerimisel palun tähele panna järgmisi asju:
  1. Kui te registreerite osalejaid individuaalaladele: lauatennis, sulgpall, sisekergejõustik jne siis palun võistkonna (kooli) nime taha sulgudesse märkida ka eeldatav osalejate arv (näit: Lauatennis NM ÜM (5) jne) Enamikule üksikaladele toimub ka võistlusele vahetult eelnev nimeline ülesandmine, kuid eeldatav osalejate arv aitab paremini võistlust planeerida. Nö hiliskevade pallimängudes ja osadele individuaalvõistlustele, mis toimuvad hiliskevadel, teeme enne võistlust täiendava registreerimise, et kontrollida kas kõik eelregistreerunud ikka osalevad jne.
  2. Registreerides võistkondi liigadesse palun kaaluda ikka lisaks Üldjuhendis sätestatule teha valik sportlikust printsiibist lähtuvalt, kus Teie kooli võistkond mängida võiks.
  3. Sügismängudel pallimängudes mängitakse ühes liigas. Meistrivõistlustel püüame jagada võistkondi osades pallimängudes kahte liigasse. 2024. aastal teeme registreerimise meistrivõistlustele kahes plokis. Siis on vast aega mõelda ja kaaluda ja oma ridasid üle vaadata.
  4. Palun andke teada ka meilile tiit@ekksl.ee, kes oleksid valmis läbi viima mõnda võistlust.
  5. Palun mõelge hästi järgi kui registreerite võistkondasid. Vahetult enne võistlust toimuvad äraütlemised tekitavad tarbetut segadust. Asju ikka juhtub, aga vahel juhtub ka asju mida oleks võimalik ära hoida.
  6. Kui kellelgi on mõtteid et võiks lisada mõne ala nö näidisalana (discgolf, pentanque, piljard jne), siis andke julgelt teada ja osalejate olemasolul viime asja ellu.
  7. Alates 2021 karikavõistlustest ei kehti enam EKKSL Üldjuhend, vaid teeme iga ala jaoks eraldi juhendi – mida palume siis ka lahkelt lugeda!!!
  8. LÜHENDID: NM (noormehed), N (neiud), MT (meestöötajad), NT (naistöötajad), ÜM (üksikmäng), SP (segapaarismäng), PM (paarismäng)
  9. Registreerimine Meistrivõistlustele 2024 (esimene plokk) on avatud kuni 03. jaanuar – 31. jaanuar 2024 (24:00).
  10. Registreerumine Meistrivõistlustele 2024 (teine plokk) on avatud 11. märts – 25. märts 2024 (24:00)

Mõnusat sportimist ja liikumist ka 2024 aastal!