Posted on

Võrkpall on võrratu, ehk noormeeste 2. liiga finaal Vana võidus (27.03.2024).

Oleme alati pakkunud võimalust omavahel mõõtu võtta väga erinevatasemega võistkondadele. Ja noortele meeldib omaealistega võistelda ja ennast võrrelda. 27. märtsil toimus meie meistrikate 2. liiga noormeeste võrkpalli finaalturniir, Viljandi Kutseõppekeskuses Vana-Võidus.

Esimeses mängus olid vastakutti võõrustajad (Simon Teiss, Indrek Martin Kuusik, Reimo Reiska, Oskar Härmaste, Renert Vidder, Mihkel Aas, Romek Sülla ja Henry Tikut. Juhendaja Anneli Taresaar) ja Olustvere Teenindus- ja maamajanduskool ( Andres Anijärv, Gerto Kass, Kenneth Lass, Kalvin German, Evald-Sander Abilon, Martin Murdla, Rikko Riiner, Ron-Andri Bachman ja Sten Mark. Võistkonda juhendas Tauno Lipp). Oli näha, et koduvõistkond on rohkem kokkumängu harjutanud ja võit geimidega 2:0.  Teine mäng toimus Eesti Merekooli (Heigo Tamberg, Skender Andresson, Jaroslav Khokhlov, Rem Samsonov, Simo Puusepp, Pärtel Rajasalu, Marten Eerik Saarna, Diego Sanchez Teder. Võistkonda juhendas Rein Tammik) ja Olustvere noorte vahel. Sedapuhku suutis oma paremuse maksma panna Olustvere meeskond 2:0. Päeva viimaseks mänguks polnud veel asjad kaugeltki mitte selged. Aga koduvõistkond oli ka Merekoolist kindlalt parem na Viljandi Kutseõppekeskuse meeskonnale 2. liigas kuldmedalid. Naabritele Olustvere noortele hõbemedalid ja Merekoolile pronksmedalid.

TULEMUSED

Turniiri parimaks mängijaks valiti Viljandi meeskonnast Mihkel Alas.

Meie saali pallimängu alade finaalid saavad oma suure finaali 1. liiga võrkpalli näol, kui 3. aprillil võõrustab seda turniiri Tartu VOCO. Ees on ootamas tugevamate selgitamine rammumehe ja naise turniiril 11. aprillil Olustveres. Ja sealt edasi juba õue alade juurde.

Täname Viljandi Kutseõppekeskust ja Marko Liivat oma kolleegidega turniiri korraldamast, kõiki osalejaid, õpetajaid ja kohtunikke.

Ja loomulikult meie toetajaid: