Postitatud

Sügishooaja avalöök murdmaajooksus antud.

Meie 2019 sügishooaja avastardid anti nagu ikka murdmaajooksus. Nagu ka mitmel eelneval aastal oli korraldamise raskuse enda kanda võtnud Tallinna Ehituskool ja Ferdinand-Aivar Tõnisson. Selle eest talle suured, suured tänud, nagu alati oli kõik väga kenasti ja ladusalt organiseeritud.

Kui kolmapäeva hommik algas vihmaselt ja tundus et seekord kokkulepped ilmataadiga ei pea, siis startide alguseks valitses Tallinnas Järve metsas mõnus sügisene jooksuilm. Kokku startis 62 jooksuhuvilist kutsekoolide õpilast ning nende seas ka 4 töötajat. Miinuspoole peale tuleb kanda ilmselt et osalejate seas oli vaid 8 neidu. Võib ju öelda, et see on ilmselt ajamärk, kas me sellega ka leppima peame? Ilmselt mitte! Samuti püüame teha rohkem selleks, et osalejate seas oleks rohkem ka meie suuremate kutsekoolide õpilasi. Kuid need kes viitsisid välja tulla on tunnustamist väärt nii noored kes jooksma tulid kui ka õpetajad kes neid juhendasid ja kaasa elasid.

Meie sügishooaeg jätkub juba 23 oktoobril, kui alguse saab noormeeste võrkpalliturniir, alagrupiga Tartus. Tartus selgitavad A-alagrupis ühe finaali pääseja Tartu Kutsehariduskeskus, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli ja Viljandi Kutseõppekeskuse meeskonnad. Sügishooaeg on nagu ikka aja mõttes tihe, aga kindlasti huvitav ja sportlik.

Mõnusat sügishooaja jätku!

TULEMUSED