Posted on

Saalijalka finaal Tartus (13.12.2022)

Meie sügishooaja viimase saalijalgpalli finaali võõrustajaks oli Tartu Rakenduslik Kolledž. Läbi alagruppide olid ennast finaali mänginud võõrustajad VOCO-st, Haapsalu Kutsehariduskeskus, Tallinna Ehituskool ja Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool. Nendest Tallinna Ehituskoolil ja Lasnamäe meeskonnal oli finaali kaasa võtta ka omavaheline alagrupimängu tulemus (1:1). Päev näitas, et jalgpall on kirglik mäng selle paremas mõttes. Nentida tuli taaskord tõsiasja, et mäng käib lõpuvileni ka siis kui oled4 minutit enne lõppu 3 väravaga juhtimas. Saalijalgpallis toimub palju ja seda lühikese aja jooksul. Just nii juhtus Lasnamäe meeskonnaga, kelle võit Haapsalu üle tundus vaid vormistamise küsimusena. Haapsalu nii ei arvanud ja sõna otseses mõttes rebis Tallinna noortelt juba kindlana tundunud võidu. Lasnamäel oli vajakajäämisi siin ja seal ning seekord tuli leppida võistlusliku 4 kohaga. Turniir oli äärmiselt põnev kuni viimase mänguni, kus omad võimalused olid nii Tallinna Ehituskoolil, Haapsalul ja VOCO-l. Haapsalu võidu korral viimases mängus olek võitjakarikas rännanud just sinna. Tartu noortele piisanuks esikoha kindlustamiseks ka viigist. Lõpplahendus, kus Tartu pani oma paremuse maksma, sobis ka Tallinna Ehituskoolile, neile hõbemedalid. Turniiri parimaks mängijaks valiti VOCO-st Henry Tikk.

22_KV2022_TULEMUSED_SJP_FINAAL_

Suured tänud võõrustajatele, osalejatele, juhendajatele, kohtunikule. Meie sügishooaeg on sellega lõppenud. Aeg nautida jõuluaega!

  • Üsna pea paneme ülesse registreerumise kevadhooajale.
  • Hetkel kuni 19. detsembrini on käimas meie parimate ja aasta teo nominentide esitamine!
  • Kohtume juba üsna pea – 25. jaanuaril 2023 Tallinna Ehituskoolis kus tradistiooniliselt toimub meie lauatennise turniir.
  •