Postitatud

Saalijalgpalli finaal Tallinnas (18.11.2021)

18 novembril toimus meie esimene selle sügishooaja pallimängu finaal – saalijalgpall noormeestele.

Nagu tänasele ajale kohane, siis ka see turniir on läinud üle kivide ja kändude. Kuid hoolimata kõigest saavad noored mängida ja eakaaslastega mõõtu võtta. Finaali olid ennast mänginud Rakvere Ametikool (Alex Larionov, Madis Mägisoo, Ardo Aul, Aron Sagur, Artur Pavlov, Dmitri Konjahhin, Nikita Komarov, Mattias Roop, Indrek Tokaruk ja SIim Arak), Eesti Merekool (Patrick Kobakene, Stiven Teeveere, Rem Samsonov, Egert Aasumets, Mihkel Hermanson, Ats Kivik, Kristofer-Robin Mikiver, Georg Kesküla, Rainer Astre ja Ranek Konts) ning Pärnumaa Kutsehariduskeskus ( Virgo Vallik, Eke Tormis Pikk, Kristo Käämer, Kaimo Sturm, Sander Abašin, Rasmus Jõesaar, Rocco Vergadoro, Alfred Lõhmus, Markus Kurtsev, Andero Polberg ja Rait Elfenbein).

Turniiri suveräänseks liidriks kujunes Pärnumaa meeskond, kes mängis üle nii Rakvere (7:1) kui Merekooli (9:3). Hõbedaste ja pronksiste medalite saatuse otsustasid seega Rakvere ja Merekool. Selles duellis olid seekord paremad Rakvere noormehed seisuga 6:2. Turniiri parimaks mängijaks valiti Virgo Vallik Pärnumaa Kutsehariduskeskusest.

Täname kõik osalejaid. Täname ka juhendajaid kes poisse abistasid Mihkel Lembitud (Pärnu), Rein Tammik (Merekool) ja Väino Kondoja (Rakvere). Täname kohtunikku ja korraldamise eest Rein Tammikut. Samuti Tallinna Õismäe Pallimängude halli, kes meid võõrustas.