Postitatud

Päev sulgpalliga Haapsalus (29.märts 2017)

Kolmapäeval 29 märtsil peeti arvult 10 -ndad meistrivõistlused sulgpallis. Võõrustajaks sedapuhku Haapsalu Kutsehariduskeskus.

Esimest korda oli sulgpall kavas meie meistrivõistlustel aastal 2007 ja võõrustajaks oli toona Tartu Kutsehariduskeskus. Vahepeal on sulgpalli mekaks paljudel kordadel olnud Pärnu ja sellel aastal siis Haapsalu Kutsehariduskeskus. Olgu etteruttavalt öeldud, et lepiti kokku, et ka järgmisel aastal on võõrustajaks Haapsalu.

Mängiliikideks milles jõudu katsuti olid: noormeeste-, neidude-. meestöötajate ja naistöötajate üksikmäng, meestöötajate ja naistöötajate paarismäng ning segapaarismäng. Segapaarismängus toimub tõeline kogemuste vahetus ja lõimumine koolide vahel, sest lubatud on moodustada paare erinevate koolide töötajatest.

Pikk ja sportlik sulgpallipäev algas 10.00 meestöötajate mängudega. Ühtekokku oli võistlemas 35 õpilast ja töötajat. Rõõm oli näha kahte koolidirektorit. Riina Müürsepa (Pärnumaa KHK) osalemine pole sellel spordialal kellelegi üllatuseks. Rõõm oli näha ka Rakvere Ametikooli juhti Kuno Roobat, samuti veel mitmeid kooli juhtkonna liikmeid.

Mängudepäeva avas Haapsalu Kutsehariduskeksuse direktor proua Ingrid Danilov. Ja pallilahingud võisid alata!

Oli kirge, rõõmustamisi ja pettumusi – verd ja pisaraid meie võistlustel ei näe. Neidusid oli Haapsallu tulnud 5 ja võitjaks mängis ennast Elliki Juhkam Pärnumaa Kutsehariduskeskusest. Noormehi oli võistlemas 9 ja kaksikvõit läks Tartu Kutsehariduskeskusesse. Põnevas ja heatasemelises finaalis võitis Caspar Kerner Andreas Leinolat. Naistöötajaid oli võistlemas 5 ja võitjaks mängis ennast Kati Kask Sisekaitseakadeemiast. Meestöötajaid mängis 8 ning parimaks osutus Margus Krips Haapsalu KHKst. Naispaare oli sedapuhku 2 ning duellist Riina Müürsepp-Helve Lääts vs Reet Parind-Karin Torin (mõlemad Pärnumaa KHK), väljusid võitjana Riina Müürsepp ja Helve Lääts. Meestöötajate paarismängus osales 3 paari võit jäeti koju Mehis Ehanurme ja Margus Kripsi poolt. Töötajate segapaarismängus registreerus 8 paari. Võitjateks tulid Kati Kask ja Rene Murumaa Sisekaitseakadeemiast.

Parima koolijuhi sümboolse tiitli kohvikruusi näol pälvis Riina Müürsepp.

Eraldi tahan siinkohal tänada võistluste peakohtunikku Anneli Kõrget, kõiki kohtunikke ja osalejaid samuti Reet Parindit ning Haapsalu Kutsehariduskeskust.

TULEMUSED

Võitjate stiilinäide