Posted on

Neidude volle finaal Pärnus (19.03.2024)

19. märtsil kogunes kodusesse Pärnu Pauluse spordihalli 3 võistkonda nais, et maha pidada selle aasta meistrikate finaalturniir võrkpallis.

Rõõm oli tõdeda, et turniir kujunes päris tasavägiseks ja kõik pidid pingutama, et oma koht välja mängida. Samuti ei saa kurta taseme üle. Päeva esimeses mängus kohtusid võõrustajad (Heleliis Loops, Christin-Anette Morin, Mirtel Pedask, Deili Salf, Triinu Siniroht, Rosete-Liis Tohv ja Karoliina Usta. Võistkonda juhendas Reet Parind.) ja Tallinna Ehituskooli neiud ( Johanna-K. Hanson, Kelly Kallas, Alisa Žibrova, Ljubov Kasemets, Ksenia Sujarko, Birgit Vellepere, Irene Saar, Annabel Abramov. Võistkonda juhendas Ferdinand-Aivar Tõnisson). Veidi ebaühtlasema koosseisuga Tallinna võistkonnal õnnestus Pärnult napsata üks geim, kuid üldpilt ja mängutase oli Pärnul parem ja see tõi ka võidu selles kohtumises. Teises mängus olid Tallinna neidude vastasteks Tartu Rakendusliku Kolledži VOCO neiud (Diana-Ly Erik, Triine Uibokand, Viktoria Fast, Gete-Liisa Avioja, Sofia Semenova ja Marjeta Jürisoo. Võistkonda juhendas Vidrik Joosu). Tallinna Ehituskooli neiud osutasid südikat vastupanu, kuid Tartu ühtlasem tase ja oskused tõid võidu neile. Tallinna Ehituskoolile seega turniiril III. koht ja pronksmedalid. Päeva viimases mängus selgitati seega välja selle aasta meistritiitel. Tasavägiselt kulgenud mängus olid Tartul oma käigud alati olemas vastamaks Pärnu edule ning selle aasta meistrimedalid lähevad Tartu VOCOI noortele ja hõbemedalid Pärnusse.

TULEMUSED

Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Tartu VOCOST Diana-Ly Erik.

Suured tänud Reet Parindile turniiri korraldamast, Pauluse spordihalli perele, kõikidele osalejatele, juhendajatele ja kohtunikele. Meie järgmine finaal leiab aset juba 26. märtsil kus samas Pauluse spordihallis selgitavad oma parimad noormehed 2. liiga korvpallis. 27. märtsil aga Vana-Võidus Viljandi Kutseõppekeskuses 2. liiga võrkpalli noormehed. Saalihooaja lõpetavad 3. aprillil Tartus noormehed 1. liiga võrkpallifinaaliga.

Suured tänud ka meie toetajatele: