Postitatud

MV 2017, korvpalli I liiga alagrupp Tartus (16.03.17)

Neljapäeval 16 mätsil toimus Tartu Kutsehariduskeskuses noormeeste korvpalli I liiga teine alagrupp. Oslesid võõrustajad, Rakvere Ametikool ja Valga Kutseõppekeskus.

Esimeses mängus kohtusid Tartu ja Valga, kus võõrustajad vastastele võimalust ei andnud ja tulemuseks suureskooriline võit. Teises mängus võtsid mõõtsu sügisesed karikavõitjad Rakvere Ametikoolist ja Valga Kutseõppekeskuse noored. Sedapuhku andsid Valga noored tõsise lahingu, millest paraku jäi veidi väheseks. Päeva viimases mängus otsustasaid alagrupi esimese ja teise koha saatuse Tartu ja Rakvere. Tõusude ja mõõnadega mängus mõlemalt poolt väljus lõpusekundite heitluses seekord võitjana Tartu, saades niimoodi väikese revanzi sügisel saadud kaotuse eest. Kuid finaalturniir on tulemas ja seal selguvad meistrid.

Finaalturniiril 28 märtsil Tartus osalevad siis Tartu Kutsehariduskeskus, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Viljandi Kutseõppekeskus ja Rakvere Ametikool. Esmalt mängitakse poolfinaalid, kus paarideks on Tartu KHK ja Viljandi KÕK ning Pärnumaa KHK ja Rakvere AK. Paaride võitjad selgitavad EKKSL selle aasta meistri ja kaotajad III ja IV koha omaniku.

Finaalturniiri lõpuks peaks olema enamvähem selge ka Baltimängudele Jelgavasse sõitev koondis.

TULEMUSED

AJAKAVA