Posted on

Meie uus koostööpartner on United Motors

On selge, et koolisport pole võimalikele toetajate jaoks mitte kõige “seksikam” valdkond toetamiseks. Vähemalt see tundub nii. Kuidas päriselt on ja miks automüüja UNITED MOTORS otsustas meie koostööpartneriks hakata. Küsisimegi seda neilt enestelt! Meie paarile küsimusele oli nõus vastama ärikliendi osakona juht Eva-Maria Laas.

Loe intervjuu lõpuni ja siis saad teada miks me sellest kirjutame 🙂

Palun räägi United Motorsist, millega tegelete, milliseid väärtusi laiemalt teie firma oluliseks peab?

United Motors on autode müügi ja teenindusega tegelev ettevõte, mille alla kuulub kolm autoesindust – Üks Tallinnas (Peugeot ja kasutatud autod), üks Peetris (BMW, Maxus, Jeep, Alfa Romeo, kasutatud autod), üks Kohtla-Järvel (BMW, Maxus, Jeep, Alfa Romeo, kasutatud autod).  Meie väärtused keskenduvad meeskonnatööle ja töötajate rahulolule, aususele, uuendustele, pühendumisele ning klientide hindamisele ja kogemusele. Töötades ühtse meeskonnana, peame oluliseks usaldusväärsust, avatust uuendustele ning klientide hoidmist ja nende vajaduste täitmist.

Väärtused lahti kirjutatult:
Hoolime üksteisest – usume, et edu kõige olulisem alus on meie enda õnnelikud töötajad. Seetõttu peame üksteisest lugu ja austame teineteise aega. Ainult läbi hoolimise, märkamise ja mõistmise on võimalik töötada ühtse meeskonnana ühtsete eesmärkide nimel. Koos loome keskkonna, kuhu tahame iga päev tagasi tulla.

Oleme usaldusväärsed – peame kinni enda lubadustest kolleegide, klientide ja partnerite ees. Ausus on meil väga tähtsal kohal ning mängime alati avatud kaartidega. Leiame alati parima lahenduse ja kui ka eksime, siis tunnistame seda ausalt ning teeme endast kõik, et need vead ei korduks.

Oleme avatud uuendustele – oleme uudishimulikud, edumeelsed ja innovatiivsed. Võtame hästi vastu uusi asju ning soovime olla arengust eest. Koolitused, täiendõpped, kaasaaegne töökeskkond- ja vahendid on meil väga tähtsal kohal. Me julgustame oma inimesi mõtlema ja jagama uuenduslikke ideid.

Oleme pühendunud – meid iseloomustab pühendumus ning professionaalsus. Oleme alati paindlikud ning leiama enda klientidele ja partneritele parimad ja kuluefektsiivsed lahendused. Teeme enda tööd kirega ja just selliselt, et kõik kliendid sooviksid meie juurde alati tagasi tulla ning et nad soovitaksid meid ka teistele.

Hoiame kliente – Nii nagu hoolime üksteisest, hoolime ka oma klientidest – märkame, kuulame ja väärtustame neid. Kohtleme kliente nagu oma parimaid külalisi ja partnereid. Peame oluliseks klientide antavat tagasisidet, et saaksime oma teenuseid paremaks muuta. Ka keerulistest olukordadest püüame välja tulla nii, et kliendid oleks alati meie külastusega rahul. Meie eesmärgiks on pakkuda alati head kliendikogemust.

Milline on Teie firma senine kokkupuude kutseharidusega?

United Motors on oma esindustes alati väärtustanud kutseharidusega noori, kes omandavad haridust pigem tehnilistel erialadel. Ootame oma valdkonnast huvitatud õppureid, kes on avatud, õpihimulised, tehnilise taibuga ja koostööle orienteeritud. Kõiki ettevõtlikke ja asjatundlikke noori näeme tulevikus meie võimalike kolleegidena!

Pakume praktikavõimalusi sõiduautotehnikutele, autodiagnostikutele, autoplekkseppadele ja automaalritele. Regulaarselt kutsume kutsekoolide õpilasi endale külla, korraldades infopäevi ja tutvustades meie tööd.

Lisaks toetame ja oleme minevikus toetanud spordiga seotud noori nagu nt. Kelly Sildaru ja Viktoria Vesso.

Mis on Teie jaoks oluline ja saab otsustavaks kui valite keda toetada ja keda mitte? Mis sai määravaks Eesti Kutsekoolispordi Liidu toetajaks asumisel?

Kutsehariduse ja sellega seotud toimetuste toetamine on meile oluline, seega oli see üks suur faktor Eesti Kutsekoolispordi Liidu partneriks asumisel. Kaalume alati partnerlusi, mis ühilduvad meie enda väärtuste ja eesmärkidega. Kogukonna toetamine, eriti noorte spordiarenduse kaudu, on meie silmis tähtis. Lisaks võib partnerlus olla seotud tulevaste talentide ligimeelitamisega ja uute sihtrühmadele jõudmisega, pakkudes laiemat reklaamimõju ja nähtavust spordiürituste kaudu.

Kuna meie tegevus hõlmab kogu riiki ja LIIKUMIST on palju, siis on sedalaadi toetus on meile äärmiselt oluline. Aga ei hoia lugejat teadmatuses rohkem – tänu koostööle United Motorsiga, oleme saanud soetada oma organisatsioonile vajaliku transpordivahendi milleks on Maxus Euniq6. Tegemist on Hiina autotootja Saic Motors uue elektriauto mudeliga. Saic Motors on üks maailma suuremaid autotootjaid, mille autode edasimüüjaks on just United Motors. Eestis müüdavad autod tulevad Norrast, kus on nö Euroopa esindus. Norras karges põhjamaal on need autos vuranud juba mitmeid aastaid ja ennast igati tõestanud. Eesti Kutsekoolispordi Liidu üheks põhimõtteks on lisaks liikumisharrastuse edendamisele ka kestlikud eluviisid. Kas elektriauto on Eestis väljakutse? Kuna paar aastat tagasi koostööd Elepordiga saime veidi selle maailmaga tutvust teha, siis ma väidan, et enam väga mitte.

Aga kuidas elektriauto meie kliimas ja olustikes toimib, milliseid müüdid nende ümber liiguvad ja kas need ka tõele vastavad jne, sellest räägime juba edaspidi, kui me kavatseme teid kursis hoida.

Lähemal ajal näitame ja räägime oma autost juba lähemalt, kummutame mõningaid müüte jne 🙂 Seega püsige lainel!