Postitatud

Kossu ja Volle päev Suvepealinnas (14 märts 2017)

Täna olid suvepealinnas Pärnus võistlustules korvpallurid ja võrkpallurid. Pärnu Spordihoones võtsid omavahel mõõtu I liiga alagrupp B korvpallis ja võrkpallis noormeeste alagrupp B.

Korvpallis osalesid võõrustajad Pärnumaa Kutsehariduskeskusest, Tallinna Ehituskool ning Viljandi Kutseõppekeskus. Kui sügisel karikavõistlustel oli samade võistkondade vahel pinget lõpuni ja turniir lõppes “surnud ringiga”, sisi täna panid võõrustajad oma paremuse kohe maksmaja võitsid mõlemad mängud. Viljandi oli omakorda suurelt üle Ehituskoolist. Siit alagrupist finaali seega Pärnumaa Kutsehariduskeskus ja Viljandi Kutseõppekeskus. Finaal toimub eelduste khaselt 22 märtsil ja tänaste edasipääsetaje vastased selguvad Tartus 16 märtsil toimuvast alagrupist.

Võrkpallis mängitakse seekord ühes liigas. Lisaks võõrustajatele olid Pärnusse sõitnud Haapsalu Kutsehariduskeskus ja Sisekaitseakadeemia Politsei- ja Piirivalvekolledz.

Tulevased politseinikud ja piirivalvurid seekord teistele edulootust ei andnud ning pääsesid kahe võiduga finaali. 15 märtsil toimuvad alagrupid Tallinna lasnamäe Mehhaanikakoolis ja Viljandi Kutseõppekeskuses, kust selgub veel 3 võistkonda finaali.

Mõlema pallimängude finaali järel peaks selguma ka koondised, kes sõidavad 27-29 aprillil Kutsekoolide Baltimängudele Jelgavas.

TULEMUSED

TULEMUSED