Postitatud

Koolispordifoorum 2021

“Koroona aastast 2020” on sujuvalt saamas “Koroona-aasta 2021”. Kas see on uus normaalsus? Loodetavasti siiski mitte. Tänane reaalsus igal juhul – paraku. Kas maailm on muutunud jäädavalt – mingis mõttes kindlasti. Jällegi loodetavasti mitte halvemuse suunas. Pigem loodan, et oleme kriisist õppinud ja leidnud endis ressursse ja andeid mida mis seniajani varjul olnud. Loodetavasti pole hetkel veel jätkuv kriis raisku läinud! Üks on küll kindel, et vahetut kontakti teise inimesega, mõõduvõtmist eakaaslastega, ei asenda ükski virtuaalne lahendus!

19 veebruaril toimus traditsiooniline Eesti Koolispordi Liidu poolt korraldatav “Koolispordifoorum” – seekord erilisel moel nagu paljud tegevused viimase varsti juba aasta jooksul, virtuaalselt. Esinejaid oli mitmeid ja kõik olid väga huvitavad. Esmakordselt said ühiselt kokku ka head kolleegid meie kolmest koolispordi katusorganisatsioonist, et koos teiste heade kolleegidega, paneeldiskussioonil arutleda koolispordi ja kehalise kasvatuse teemadel. Tund aega on ilmselgelt vähe, aga kindlasti ei jää see ju viimaseks korraks!

Leiad siit väikse kirjatüki lõpust meeleolukaid pilte stuudiost ja järel vaatamiseks ja terve päeva video koos eelpoolmainitud paneeldiskussiooniga.

Suured tänud headele kolleegidele Eesti Koolispordi Liidust üritust korraldamast!