Postitatud

Karikavõistluste võrkpallifinaal (Tartus 02.12.21)

Meie sügishooaeg läheneb lõpule. Eelviimane pallimängu finaal sai täna Tartus maha peetud. Noormeeste võrkpallifinaali oli jõudnud 4 meeskonda, kellest esimeses poolfinaalis kohtusid Tartu Kutsehariduskeskus (Robert Lõhmus, Martin Oja, Berk Kocayigit, Kevin Järvpõld, Kristo Tarasov, Kirill Aganitšev, Karl Kikas, Raigo Raamat ja Jan Tälli. Juhendaja Vidrik Joosu) ning neile astus vastu Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli meeskond ( Jüri Kevin Lestberg, Kenneth Lass, Mihkel Aavik, Jaagup Kask, Robin Malk, Mattias Mättlik, Martin Ojakäär. Juhendaja Andres Viksi). Olustvere noormehed suutsid näpistada Tartul küll geimi, kuid mängi võitmiseks jäi sellest väheks. 3:1 seisuga võitis Tartu ja jäi ootama finaali vastast mängust Tallinna Ehituskool (Andre Rõhtjuk, Karl Stamm, Kevin Kalamets, Martti Neidla, Oliver Kivi, Andero Lillemaa, Lars Joachim Salokorpi, Ats Sander Soasepp. Juhendaja Ferdinand-AivarTõnisson), teisel poolvõrku tulid vastu Pärnumaa Kutsehariduskeskuse noormehed ( Rasmus Jõesaar, Andree Erm, Darek Vahemets, Endri Sutt, Märt Veelaid, Eke Tormis Pikk, Kaur Timusk, Marius Tornijainen, Devon Lopp, Romek Grossmann, Sandro Kovaljov. Juhendaja Mihkel Lembit). Tallinna Ehituskool näitas innustunud ja võistkondlikku mängu ning võitis edenedes finaali, kus ootas juba ees Tartu meeskond. III-IV koha mängus olid seega Pärnumaa Kutsehariduskeskus ja Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool. Pärnu noormehed olid selles mängus edukamad ja tasuks pronks medalid. Finaalis võitles Tartu kõvasti kuid Ehituskool näitas oma liidri Karl Stammi, kes tunnistati ka turniiri parimaks mängijaks, innustamisel ja eestvedamisel paremat mängu ning võitis kuldmedalid. Hõbemedalid seekord Tartule. Ehituskooli jaoks oli tänane võit võib öelda, et ajalooline, sest kunagi varem pole nad võidukarikat saanud.

Tänud Tartu Kutsehariduskeskusele turniiri korraldamise eest, peakohtunik Kert Kärnerile. Loomulikult võistkondadele ja juhendajatele, kes hoolimata turbulentsest ajast suutsid võistkonnad finaali tuua.

Meie viimane finaal on 8 detsembril Pärnus, kui peetakse noormeeste korvpallifinaal. Ja siis teeme kokkuvõtteid ning jääme jõule ootama.