Postitatud

II liiga korvpalli finaal suvepealinnas (26.03.19)

Teist korda võõrustas meie võistlusi Pärnu Pauluse spordihall ja sedapuhku noormeeste korvpalli II liiga finaali. Alagruppidest olid ennast finaali mänginud Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool ja Kehtna Kutsehariduskeskus ning Luua Metsanduskool ja Pärnumaa Kutsehariduskeskus. Kahes nelja võistkonna alagrupist võtsid finaali omavahelise mängu kaasa Tallinn ja Kehtna , kusjuures Kehtna võidu ning Luua tuli võiduga finaali Pärnu vastu. Neljas koht finaalis kuulus Tallinna noortele. Kolmandale kohale mängisid ennast Pärnumaa Kutsehariduskeskuse noormehed, hõbemedalid kuulusid Kehtna Kutsehariduskeksuse ja kuldmedalid sedapuhku Luua Metsanduskooli noormeestele.

Suured tänud Pärnu Pauluse spordihallile, peakohtunik Aivarile ja Reedale korraldamise eest. Tänud ka võistkondadele ja nende juhendajatele. Turniiri parimaks mängijaks valiti Tauri Tomson Luua Metsanduskoolist.

Meie järgmine finaal on neidude korvpallifinaal 2 aprillil ja võõrustajaks taas Pärnu. Seejärel 4 aprillil toimub Tartus noormeeste võrkpallifinaal ning 9 aprillil Vinnis ja 11 aprillil Tartus noormeeste korvpalli I liiga finaal.

TULEMUSED