Skip to navigation
Skip to content
Menu
Avaleht
Koolid
Üritused
Juhendid
Kalender
Registreerumine
Dokumendid
Tervislik Koolilinnak
Blogi
Baltimängud
Ajalugu/History
XX Tartu, 17-19.05.2012
XXI Panevežis, 23-25.05.2013
XXII Smiltene, 08-10.05.2014
XXIII Viljandi, 23-25.05.2015
XXIV Kedainiai, 26-28.04.2016
XXV_27-29.04.2017, Jelgava
XXVI Pärnu, Estonia 26-28 april 2018
XXVII Kaunas, 09-05 – 11.05.2019
XXVIII Ogre, Latvia, 27-29.04.2023
XXIX Tartu, 25.-27.04.2024
Universiaadid
XXVIII Gwangju, juuli 2015
XXVIII Almata, 29.01-08.02.2017
XXIX Taipei, 19-30 august 2017
XXIX Krasnojarsk, 02.03-12.03.2019
XXX Napoli, 03.07-14.07.2019
Chengdu (Hiina), 26.06.2022-07.07.2022
Lake Placid (USA), 12-22.01.2023
Ekaterinburg (Venemaa), 8-19.08.2023
Ajalugu
EKKSL aasta sportlane ja spordihing ning aasta tegu!
2021
Nominendid
2022
Nominendid
2023
Nominendid
Õppematerjalid
Urmas Treier’i (Tartu KHK) ÜKE videotreening
Thea Treu (Kuressaare AK) videotreeningud
Merlin Parkel (VIKK) liikumisampsud
Karl Kera ÜKE treening 2021
Video kanal
Kontakt
Avaleht
Koolid
Üritused
Juhendid
Kalender
Registreerumine
Dokumendid
Tervislik Koolilinnak
Blogi
Baltimängud
Ajalugu/History
XX Tartu, 17-19.05.2012
XXI Panevežis, 23-25.05.2013
XXII Smiltene, 08-10.05.2014
XXIII Viljandi, 23-25.05.2015
XXIV Kedainiai, 26-28.04.2016
XXV_27-29.04.2017, Jelgava
XXVI Pärnu, Estonia 26-28 april 2018
XXVII Kaunas, 09-05 – 11.05.2019
XXVIII Ogre, Latvia, 27-29.04.2023
XXIX Tartu, 25.-27.04.2024
Universiaadid
XXVIII Gwangju, juuli 2015
XXVIII Almata, 29.01-08.02.2017
XXIX Taipei, 19-30 august 2017
XXIX Krasnojarsk, 02.03-12.03.2019
XXX Napoli, 03.07-14.07.2019
Chengdu (Hiina), 26.06.2022-07.07.2022
Lake Placid (USA), 12-22.01.2023
Ekaterinburg (Venemaa), 8-19.08.2023
Ajalugu
EKKSL aasta sportlane ja spordihing ning aasta tegu!
2021
Nominendid
2022
Nominendid
2023
Nominendid
Õppematerjalid
Urmas Treier’i (Tartu KHK) ÜKE videotreening
Thea Treu (Kuressaare AK) videotreeningud
Merlin Parkel (VIKK) liikumisampsud
Karl Kera ÜKE treening 2021
Video kanal
Kontakt
Previous
Next
March 2024
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
1
2
3
4
5
EKKSL ja EASL koostööseminar “Tervislik Koolilinnak” (Tallinn, Sisekaitseakadeemia)
, beginning: 05.03.2024 10:00
6
2024 EKKSL MV korvpallis noormeste II liiga, alagrupp-A
, beginning: 06.03.2024 10:00
2024 EKKSL MV korvpallis noormeestele, I liiga – FINAAL
, beginning: 06.03.2024 10:00
7
2024 EKKSL MV korvpallis noormeestele II liiga, alagrupp – B
, beginning: 07.03.2024 10:00
8
2024 EKKSL MV Sisekergejõustikus
, beginning: 08.03.2024 12:00
9
10
11
12
13
2024 EKKSL MV võrkpallis noormehed I liiga, alagrupp – B
, beginning: 13.03.2024 09:30
2024 EKKSL MV võrkpallis noormehed I liiga, alagrupp – A
, beginning: 13.03.2024 10:00
14
15
2024 EKKSL MV Suusatamises (JÄÄB ÄRA!)
, beginning: 15.03.2024 13:00
16
17
18
19
2024 EKKSL MV võrkpallis neidudele – FINAAL
, beginning: 19.03.2024 10:30
20
21
22
23
24
25
26
2024 EKKSL MV korvpallis, noormehed 2. liiga (FINAAL)
, beginning: 26.03.2024 10:00
27
2024 EKKSL MV võrkpallis noormeestele, II liiga – FINAAL
, beginning: 27.03.2024 10:00
28
29
30
31
English
Estonian
English