Posted on

Segavõrkpalli finaalturniir Tartus (22.11.2023)

Meie sügishooaeg jätkus segavõrkpalliduellidega Tartu Rakenduslikus Kolledžis. See on mänguformaat kus korraga on platsil 3 neidu ja 3 noormeest. Et mäng oleks nutikam ja eri läheks väga mehiseks, siis mängitakse meeste võrguga, noormehed ei tohi blokeerida neidude lööke ega hüppelt servida.

Finaalturniiri osalejad olid jagatud kahte poolfinaalpaari. Neist esimeses Tartu Rakenduslik Kolledž (Vidrik Joosu, kes on ka võistkonna juhendaja, Rasmus Novoseltsev, Franco Taaber, Diana-Ly Erik, Viktoria Fast, Sofia Semenova ja Triine Uibokand) ja Järvamaa Kutsehariduskeskus (Kristina Lagrekül, Karmen Kender, Annabell Vaiknurme, Ingermai Rohtsalu, Klarissa Linnam, Keito Lepiste, Kennert Vellemäe, Kernet Sep, Rasmus Aassalu, Kristjan-Jaak Sild, juhendaja Ell Rahnik). Teises poolfinaalis mängisid Tallinna Ehituskool (Kelly Kallas, Alisa Žibrova, Martti Neidla, Henri Kerde, Steven Ruus, Birgit Vellepere, Tristan Toomas Uba, Ats Sander Soasepp, Ksenja Sujarko, Irene Saar, võistkonda juhendas Ferdinand-Aivar Tõnisson) ja Pärnumaa Kutsehariduskeskus (Darek Vahemets, Endri Sutt, Kristo Rammulüüs, Rayan Härma, Mirterl Pedask, Triinu Siniroht, Heleliis Loops, Karoliina Usta, Jens Siig, Kristjan Vesingi, võistkonda juhendas Reet Parind). Poolfinaalidest edenesid finaali Tartu VOCO ja Pärnumaa KHK. Päeva eelviimases mängus selgitati seega pronksmedalite omanikud. Tallinna Ehituskool oli seekord parem ning neile tasuks kolmanda koha karikas ning Järvamaa Kutsehariduskeskusele väärikas neljas koht. Finaalis jätkus põnevust alguses kuni viienda geimi lõpuni. Finaaliväärilise mängu kallutas lõpuks enda kasuks Tartu Rakendusliku Kolledži segavõistkond.

22.11.23_TULEMUSED_SVP_FINAAL_Tartu

Täname kõiki osalejaid, juhendajaid, Tartu VOCO-t korraldamast ja kohtunikke.

Meie sügishooaeg jätkub juba 23. novembril Vinnis kui selgitatakse välja saalijalgpalli paremad, seejärel 30. novembril võõrustab Pärnu noormeeste võrkpallifinaali. Vahepeal 29. november toimub pärnus Liikumisaasta lahe lõpuüritus “Liikumisrõõm” ning jõulukuu 12 -ndal kuupäeval tõmbame sügishooaja otsad kokku Luua Metsanduskoolis, kus toimuvad klassikalise jõutõstmise võistlused.